Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 1a zainspirowani kierunkiem sztuki Op-art, którego zadaniem jest oddziaływanie na oko widza, mieli za zadanie narysować na kartce przedmiot lub rękę w taki sposób, aby powstało wrażenie iluzji. Stosując abstrakcyjne kombinacje linii, starali się uzyskać geometryczne złudzenia optyczne. Mózg człowieka można oszukać. Była to bardzo fajna, kreatywna zabawa. Dzieci były zachwycone pracą. Nie było to dla nich najłatwiejsze zadanie w projekcie eTwinning “Math is Art, Art is Math”, ale świetnie sobie poradzili, a efekty często zaskoczyły nawet samych twórców. Koordynatorem projektu jest wychowawczyni klasy - p. Elżbieta Dras.

  • Photo3
  • Photo2
  • Photo4
  • Photo1