Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

13 marca 2023 r. uczniowie klasy 2a i 2c uczestniczyli w zajęciach edukacyjno-przyrodniczych poświęconych tematyce ptaków i zwierząt dziko żyjących. Spotkanie  odbyło się w ramach współpracy z dziećmi i młodzieżą dotyczącej czynnej ochrony przyrody realizowanej z projektu „Pomoc lęgowa dla dziuplaków”. Podczas zajęć uczniowie zdobyli rozległą wiedzę na temat zwierząt zamieszkujących nasze lasy. Dużą atrakcję stanowiło układania puzzli ze zwierzętami oraz koło fortuny sprawdzające wiedzę przyrodniczo-ekologiczną uczestników zajęć. Ciekawym etapem warsztatów było samodzielne wykonanie przez dzieci budek lęgowych dla ptaków. Zostaną one umieszczone na drzewach w okolicy szkoły. Wszyscy uczestniczy otrzymali drobne upominki i kolorowanki ze zwierzętami leśnymi.
Zajęcia prowadzone były przez Panią Agnieszkę Prus oraz Pana Mirosława Sawickiego-Łowczego Okręgowego Zarządu w Chełmie PZŁ.

  • Photo8
  • Photo1
  • Photo7
  • Photo5
  • Photo4
  • Photo2
  • Photo6
  • Photo3