Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 8 marca uczniowie klasy 2a wybrali się na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie poświęcone Świętu Kobiet. Już na wstępie dużo emocji dostarczyło szukanie hasła ukrytego w balonach. Następnie przystąpili do wykonania papierowego tulipana, prezentu dla mamy. Kolejne ciekawe zadanie stanowiło wykonanie gry sprawnościowej z papierowego kubeczka. Odbył się również konkurs z zastosowaniem wykonanej gry. Główną nagrodą za I i II miejsce był smaczny cukierek. Ostatnim etapem zajęć były ulubione zabawy z chustą animacyjną, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń.
To był ciekawie spędzony dzień.

  • Photo1
  • Photo7
  • Photo6
  • Photo8
  • Photo4
  • Photo5
  • Photo3
  • Photo2