Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy IV b ( nauczyciel języka polskiego – p. Ewa Skórzewska-Popek) uczestniczyli w niecodziennej lekcji języka polskiego. Czwartoklasiści przygotowali w narracji pierwszoosobowej opowiadanie swoich ulubionych baśni. Na klasowej scenie zaprezentowali się: Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Dziewczynka z zapałkami, Kopciuszek, Księżniczka na ziarnku grochu, Calineczka, Szewczyk Dratewka, Rybak i złota rybka, Kot w butach. Dzieci wykazały się inwencją twórczą, zaangażowaniem i kreatywnością. Zajęcia miały na celu uwrażliwienie na piękno słowa mówionego, bogacenie czynnego słownictwa uczniów, pobudzanie ich do działań artystycznych, dostarczanie przeżyć emocjonalnych,estetycznych i umożliwienie prezentacji własnych dokonań.

  • Photo2
  • Photo4
  • Photo3
  • Photo1