Z okazji święta zakochanych Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Dzień wcześniej uczniowie wrzucali zakupione lub samodzielnie przygotowane przez siebie kartki do specjalnego pudełka. 14 lutego rozdano aż 84 kartki z życzeniami, w większości dla uczniów, ale również nauczycieli i pracowników szkoły. Był to również dzień bez pytania dla uczniów ubranych na czerwono. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach.

• Photo1
  • Photo2