Uczniowie klasy 1 c po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć w zajęciach warsztatowych w bibliotece publicznej. Lekcje poza ławką szkolną są cennym doświadczeniem dla uczniów, odkrywaniem w niecodzienny sposób. Słuchanie wiersza „Torba mamy”, podróż z „Książką, która nie chciała być czytana” pobudziły wyobraźnię i kreatywność dzieci. Pierwszaki wykonały według własnego pomysłu eko-torby. Na zakończenie spotkania mogły spróbować swoich muzycznych umiejętności podczas gry na bum bum rurkach i dzwonkach.