Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Uczniowie,
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Lublinie, udostępnił informacje dotyczące organizacji badań lekarskich kandydatów do szkół ponadpodstawowych, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu będą narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia.
W załącznikach poniżej publikujemy zestaw dokumentów do ww. badań: wzór skierowania na badanie profilaktyczne, kartę badania podmiotowego, ankietę wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia wirusem SARS-COV-2, (dokumenty są również dostępne do pobrania na stronie www.womp.lublin.pl - zakładka druki) oraz listę jednostek z terenu województwa lubelskiego, gdzie można przeprowadzić bezpłatnie badania uczniów.

Zestaw dokumentow na badania uczniow.pdf
Informacja do szkół.pdf
Podwykonawcy LISTA.pdf