Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo,

na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2021 r. poz. 824), 

od 31 maja 2021 r. uczniowie klas I-VIII uczestniczą w zajęciach edukacyjnych w formie stacjonarnej w szkole, zgodnie z planem lekcji zamieszczonym na stronie szkoły i w dzienniku elektronicznym.

Zajęcia stacjonarne w szkole będą prowadzone zgodnie z  wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji i Nauki i z zachowaniem procedur bezpieczeństwa w szkole w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem Sars-CoV-2 wywołującym chorobę COVID -19.

Uczniowie uczestniczący w nauczaniu stacjonarnym w szkole w przestrzeniach wspólnych są zobowiązani do posiadania środków ochrony osobistej – maseczek.

W dniach 31 maja, 1 i 2 czerwca 2021 r. świetlica szkolna pracuje w godzinach od 6:30 do 16:30, a stołówka szkolna wydaje obiady.

1 czerwca 2021 r. dla uczniów klas I-VIII w szkole organizowany jest Sportowy Dzień Dziecka. W tym dniu zajęć lekcyjnych nie będzie.

4 czerwca 2021 r. decyzją Dyrektora Szkoły to dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych. Świetlica w tym dniu nie organizuje zajęć opiekuńczych, a stołówka nie wydaje obiadów.

Z poważaniem
Beata Tomaszczuk
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie