Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie znalazła się w gronie miejsc, gdzie może wkrótce powstać "Podwórko Nivea". Ten nowoczesny i bezpieczny plac zabaw byłby spełnieniem marzeń naszych uczniów, a także wszystkich dzieci mieszkających w pobliżu naszej szkoły. Żeby to marzenie się spełniło musimy wykonać jedną małą rzecz - ZAGŁOSOWAĆ. Zachęćmy naszych bliskich, znajomych, sąsiadów - liczy się ilość zebranych głosów! Oddawać swoje głosy możemy CODZIENNIE do 15 lipca logując się na stronie:
www.podworko.nivea.pl
JEDEN MAŁY GŁOS - WIELKA RADOŚĆ DZIECI!

img 20210527 144833