Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo,
informuję, że od 15.02.2021 r., w naszej szkole pełnią dyżury specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Chełmie: Pani Jagoda Bejster (psycholog, socjoterapeuta, terapeuta uzależnień), Pani Beata Kociubińska (pedagog), Pani Aneta Paszkiewicz (pedagog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny), Pani Wiesława Moniakowska (logopeda, pedagog).
Specjaliści będą udzielać pomocy i wsparcia uczniom, rodzicom i nauczycielom.

HARMONOGRAM PRACY W PUNKCIE ZORGANIZOWANYM w Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie

Codziennie
SALA nr 6A

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Pani
Bejster 
Jagoda

Pani
Kociubińska Beata

Pani
Paszkiewicz
Aneta

Pani
Bejster
Jagoda

Pani Moniakowska
Wiesława

Godziny pracy 1300 – 1700

 

Z wyrazami szacunku
Beata Tomaszczuk
Dyrektor Szkoły